FIFA 14

FIFA 14 1.3.6

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Nowy symulator piłki nożnej od EA już na Android - za darmo!

FIFA 14 dostępna jest za darmo na Android. Bezpłatna rozgrywka ogranicza się tylko do kilku trybów gry, w tym, skądinąd świetnego, trybu Ultimate Team.  Pozostałe tryby możemy jednak dokupić. FIFA 14 na Android charakteryzuje się doskonałym interfejsem oraz precyzyjnym sterowaniem. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Świetny tryb Ultimate Team
 • Duża grywalność
 • Poprawiony interfejs
 • Doskonały samouczek
 • Dostępne aż 33 ligi, 600 drużyn i 34 stadiony

Wady

 • Niewiele zmian w grafice
 • Zbyt wolne tempo gry
 • Konieczność dokupienia niektórych trybów gry

Doskonały
9

FIFA 14 dostępna jest za darmo na Android. Bezpłatna rozgrywka ogranicza się tylko do kilku trybów gry, w tym, skądinąd świetnego, trybu Ultimate Team.  Pozostałe tryby możemy jednak dokupić. FIFA 14 na Android charakteryzuje się doskonałym interfejsem oraz precyzyjnym sterowaniem.

Ultimate Team i płatne tryby gry

 

Darmowa wersja gry FIFA 14 pozwala na rozegranie meczu w trybach Ultimate Team, Games of the Week, Support your Club, Penalty Shootout oraz Online. Pozwoli to rozkoszować się rywalizacją z graczami z całego świata. Czy uda Ci się ich pokonać i zdobyć szczyty międzynarodowych rankingów?

Z kolei, tryby Manager, Tournament i Kick Off  są już dodatkowo płatne. Kupić je można korzystając z odpowiedniej opcji w grze FIFA 14.

Podobnie jak w wersjach na PC i konsole, w FIFA 14 na Android powraca funkcja Match Day. Dzięki niej, kontuzje, spadki formy i zawieszenia prawdziwych zawodników będą odzwierciedlone w tym, jak zawodnicy prezentują się w grze.

W FIFA 14 dla Android silny nacisk położono na tryb Ultimate Team. Pozwala on tworzyć i zarządzać swoją wirtualną drużyną, brać udział w przetargach na poszczególnych zawodników, rozwijać ich i motywować. Nie zabraknie, oczywiście, uczestnictwa w grach i rywalizacjach pucharowych. Sukcesy Twojego zespołu w FIFA 14 nagradzane są punktami doświadczenia i wirtualną walutą, którą można wydać na dalsze doskonalenie swojej drużyny marzeń.

W grze dostępne są 33 ligi (w tym Serie A, La Liga, Premier League, Bundesliga i… T-MOBILE Ekstraklasa!). Poza tym, 600 w pełni licencjonowanych drużyn, ponad 16 000 graczy i aż 34 wiernie odtworzone stadiony. Podobnie jak na innych platformach, w FIFA 14 zdobywać będziemy różnorakie trofea w zamian za osiąganie konkretnych celów.

Interfejs FIFA 14 został całkowicie odnowiony i przypomina najnowszą odsłonę gry FIFA 14 w wersji na PC. Przekłada się to na znacznie przyjaźniejszą i bardziej efektywną nawigację.

Nowy sposób sterowania zawodnikami

 

EA wprowadziło w FIFA 14 całkiem nowy sposób sterowania. Tym razem, postawiono na gesty i szybkie przesuwanie palców po ekranie (ang. swipes). Choć koncepcja jest ciekawa, to wymaga ona od gracza dobrych kilku chwil na przyzwyczajenie. W związku z tym, w grze umieszczono całkiem przydatny samouczek, który szczegółowo wyjaśnia, jak panować nad zawodnikami.

Jeśli wolisz tradycyjną metodę sterowania, możesz ją uruchomić za pomocą jednej z opcji. Podczas testów gry, właśnie ten sposób gry przypadł nam bardziej do gustu.

Troszkę poprawiona grafika i doskonała ścieżka dźwiękowa

 

Grafika 3D w FIFA 14 jest dość dobrej jakości. Animacje i ruchy graczy, choć nieco ociężałe, cieszą oko. Grze przydałyby się, wprawdzie, odrobinka płynności i minimalny wzrost obrotów, ale w stosunku do poprzedniej wersji widać pewną poprawę.

Gry FIFA znane są z doskonałej ścieżki dźwiękowej. Ku naszej radości, jej tegoroczna odsłona prezentuje równie wysoki poziom.

Natomiast efekty dźwiękowe podczas meczu są, po prostu, średnie. Niewiele różnią się od poprzedniej wersji. Emocje na boisku podgrzewa dobry komentarz sportowy, dostępny w językach: włoskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim.

Darmowa FIFA, nareszcie!

 

Tegoroczna edycja gry FIFA 14 jest bardzo innowacyjna. Model darmowej rozgywki freemium pozwala każdemu cieszyć się najlepszym symulatorem piłki nożnej dla Android całkowicie za darmo. Natomiast dla pasjonatów pragnących jeszcze lepiej poznać świat FIFA 14, dostępne są 3 płatne tryby gry: Menager, Tournament i Kick Off.

Darmowe tryby gry zapewnią każdemu sporo wrażeń. W szczególności polecamy rozgrywkę Ultimate Team oraz doskonały tryb Online.

Samouczek gry wykonany jest wielką dbałością o szczegóły i z pewnością przyda się wszystkim graczom.

EA postawiło na nową metodę sterowania w FIFA 14. Naszym zdaniem było to dość ryzykowne zagranie. Dla większości sympatyków gier FIFA, nowy sposób sterowania może być zbyt nowatorski. Na szczęście, istnieje możliwość powrotu do tradycyjnego sposobu kontroli zawodników, co zalecamy.

Choć efekty dźwiękowe w grze FIFA 14 na Android nie uległy poprawie, a niektórym animacjom brakuje tempa i płynności, FIFA 14 pozostaje obowiązkową pozycją dla miłośników symulacji piłki nożnej na Android. A wszystko to za darmo! Czemu więc nie spróbować?

 

Zmiany

 • Aktualizacja na World Cup w Brazylii:
 • - Oficjalne narodowe drużyny i stroje
 • - Piłka Adidas Brazuca
 • - Nowe mecze tygodnia